Safirbet Drops Wins Slot Turnuvaları

Safirbet sitede slot içerikli birçok farklı turnuva yer almakta ve bu turnuvalarda ödül olarak farklı miktarlarda paralar verildiği görülmektedir. Seçenekler arasında popüler olan seçeneklerden biri de safirbet dropwins slot turnuvalarıdır. Gün içinde nakit ödül kazanma fırsatı sloganıyla bir kampanya kapsamında kullanıcılara sunuldu. Bu yazıda nedir, nasıl katılabilirsiniz, ne kadar para kazanabilirsiniz? Gibi soruların cevaplarını açıklamaya çalışacağız.

DropsWıns Slot Turnuvalarına Nasıl Katılım Sağlanır?

Bu bir turnuva. Gün boyunca, turnuva ilerledikçe nakit ödüller gün boyunca dağıtılır. Dropswins slot turnuvalarına nasıl katılınır? Turnuvaya katılan altyapı firmaları ile ortaklaşa hazırlanmış slot makinesi çeşitlerini oynayacaksınız. Haftalık ve günlük olarak turnuva sistemine dahil olacaksınız.

Günlük turnuva kavramına bakıldığında 7 gün boyunca geçerli olan günlük ödülleri içeren bir sistem olduğunu görebilirsiniz. Her 1 spin ile ödül havuzunda para kazanma şansınız olacak. Haftalık turnuva konseptinde sabit tutarlar ödenir.

Burada liderlerin sıralaması gündemde. Tek bir dönüşte en yüksek kazanç elde edilirse, bir sıralama yapılır. Daha sonra ödüller turnuvaların sonunda hesaplara aktarılır.

DropsWıns Slot Turnuvaları Ödülleri

Bahsettiğimiz gibi günlük ödül dağıtımı ve haftalık ödül dağıtımı şeklinde bir uygulama var ancak haftalık ödül dağıtımında sıralama şeklinde bir uygulama var. Bu nedenle, parasal değerlerinin değiştiği tespit edilmiştir.

Dropswins slot ödüllerinin konseptine bakarsanız, ödül havuzundaki para miktarının her ay toplamda 7.500.000 TL olduğunu göreceksiniz. yanılmıyorsun. Bu turnuvalara katılırsanız her ay güncellenen 7.500.000 Türk Lirası para dağıtıldığı görülmektedir.

DropsWıns Turnuva Ödülü Nasıl Çekilir?

Bu kapsamda Safirbet dropwins slot turnuvalarında kazandığınız para destek ekibi tarafından 72 saat, maksimum 72 saat içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. Süre dolduktan sonra eğer turnuvadaysanız ve kazanmaya uygunsanız, parayı hesabınızda göreceksiniz. Dropswins turnuva ödülümü nasıl geri çekerim? Para hesapta göründüğü anda, para çekme emri alan kullanıcılar tarafından verilir. Herhangi bir çevrim şartı yoktur.

Alınan parayı çevirmek için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Hesabınızdan para çekme talimatı ile ödeme almak için finans departmanına başvurdunuz. Çok kısa bir süre sonra örneğin 20 dakika sonra turnuvada kazandığınız ödül miktarının komisyonsuz olarak net bir şekilde ödendiğini göreceksiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.